Rekreační středisko Arnika ...

... se nachází přímo na břehu jezera v borovém lese s vlastní pláží 10 metrů od chatek. Arnika leží na konci pláže Podborným, chatky jsou mezi stromy na travnatém lesním povrchu. K dispozici písečná pláž, travnatá pláž a 3x molo. Chatky jsou 2, 3, 4 lůžkové, ve 2 lůžkové chatě jsou dvě postele, ve 4 lůžkové chatě jsou 2 postele a palandy, v každé je skříň, stůl, židle, lednice, varná konvice. Každá chata má terasu a vlastní WC s umyvadlem. 2 a 3 lůžkové chaty mají WC společné na terase chaty .

Sociální zázemí - společné sprchy v areálu. Celý areál je oplocen s vlastním parkovištěm. Společenská budova s restaurací, terasou a venkovním posezením přímo u vody.
V areálu je hřiště na volejbal, nohejbal, stolní tenis, houpačky, skluzavky, ohniště a úschovna kol, to vše bez poplatku.
Za poplatek plastová šlapadla.
Máme zde stanoviště parníků (Borný) jízd po Máchově jezeře. Písečná a travnatá pláž cca 60 metrů. Pozvolný přístup do vody, vhodný pro rodiny s dětmi.

Staré Splavy poskytují kromě koupání mnoho dalších možností využití volného času - kvalitní tenisové kurty, minigolf, projížďky motorovou lodí, rybolov, aquapark, letní kino a mnoho restaurací.
Hrady: Bezděz, Houska, Jestřebí, Bernštejn.
Pískovcové útvary Hradčanských stěn, Braniborská jeskyně, Provodínské kameny, Novozámecký rybník, národní přírodní památka Peklo a mnoho dalších krás.
Velký výběr tras pro cyklisty i pro pěší turisty. Hluboké lesy plné borůvek a hub.
Nádherná krajina a příroda Máchova jezera vás určitě okouzlí.

koláž doksy

Přejeme příjemné prožití letní dovolené u Máchova jezera